INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
SAN_Plus_CL
Kia Motors Czech má v České Lípě nového silného partnera. Je jím společnost SAN Plus. Nový autosalon na sídlišti Špičák vznikal podle nejnovějších designových standardů značky a je tak bezesporu nejmodernějším showroomem KIA v České republice.

„Naše motto zní „ SAN Plus – plus znamená více". Tímto se řídíme od počátku existence firmy. Naše společnost patřila v regionu vždy k těm nejlépe vybaveným, a to jak z pohledu dílenského vybavení a přípravků, tak i svým profesionálním přístupem se silnou orientací na zákazníka. V tomto chceme i nadále pokračovat", prozradil své plány jednatel společnosti Ing. Jan Pečenka.

„V prodejích nových vozů máme ambice dosahovat na Českolipsku lepších výsledků, než je celorepublikový průměr a učinit ze značky KIA oblíbenou a uznávanou značku v našem regionu, " dodal Jan Pečenka.

Nová budova autosalonu SAN Plus vyrostla na strategickém místě – ve Sluneční ulici na sídlišti Špičák u hlavní komunikace České Lípy. Autosalon upoutá na první pohled svým vzhledem, který odpovídá nejnovějším pravidlům vizuální identity značky KIA.

Novým zákazníkům i stávajícím majitelům vozů značky KIA na Českolipsku je nyní k dispozici autosalon a moderní servisní zázemí o celkové rozloze téměř 600 m2. Autosalon s prodejním zázemím a výstavní plochou pro prezentaci nových modelů KIA doplňuje servis s deskovou zkušebnou brzd, karosárnou, geometrií a pneuservisem.

„Zájem pana Pečenky o rozšíření prodeje našich vozů a stavbu nového showroomu KIA jsem uvítal a velmi rychle jsme našli společnou řeč," komentoval rozšíření partnerství Vít Pěkný, generální ředitel KIA MOTORS CZECH. „Patříme k nejdynamičtěji rostoucím značkám a stále častěji se ve spojení se značkou KIA skloňují pojmy jako design a kvalita. Tomuto trendu odpovídá i nová moderní budova autosalonu SAN Plus v České Lípě. Věřím, že nové dealerství významně přispěje k posílení naší pozice na Českolipsku," uzavírá Vít Pěkný.

# # #

Společnost KIA MOTORS CZECH je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 2,4 milionu automobilů ve 13 výrobních a montážních závodech v 8 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 172 zemích celého světa.

Kia má dnes více než 44 000 zaměstnanců a vykazuje roční obrat přes 20 miliard USD. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open a také oficiálním automobilovým partnerem fotbalových organizací FIFA a UEFA.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč?

    Podle mezinárodní studie společnosti Surfshark patříme v Evropě k nejhorším co se týká rozvoje internetu a elektronizace veřejné správy. Mohu to potvrdit. V naší vesnici nejen chybí rychlé datové připojení, ale bývá problém si někdy i z mobilu zavolat. Rovněž ceny za poskytované služby neodpovídají tomu, za co lze surfovat a telefonovat jinde v EU. Zbývá se otázat, proč? Podle mého soudu vše začalo s rozvojem internetových mobilních služeb. Na počátku poskytl stát monopol Eurotelu a dlouho udržoval málo konkurenční prostředí udělováním druhé, třetí licence. Zájmy některých soukromých firem a státních úředníků převážily nad obecným prospěchem a důsledky neseme dosud. Jinak si sotva vysvětlit, proč jinde, např. v sousedním Rakousku to jde a u nás stále drhne. Zbývá jen doufat, že moderní technologie nakonec zvítězí nad zištností a...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Znáte organizace pro ochranu duševního vlastnictví? 12. srpen 2020

Období, které nyní prožíváme, nepřináší pouze znepokojivé zprávy o rozkolísané ekonomice, uzavírání firem nebo karanténních opatřeních. Rodí se mnoho nápadů, vznikají inovativní společnosti. To s sebou nese i potřebu péče o nové myšlenky, postupy, celé know-how. Na této straně pravidelně přinášíme informace o ochraně duševního vlastnictví. Tentokrát připomeňme, jaké organizace k tomu slouží:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE