INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Harley-Davidson přichází s novou podobou našlapaných retro prvků. Představuje jedinečný Hard Candy Custom™ styl. Je oslavou fenoménu, který po léta fascinuje celé generace a slaví úspěchy u motocyklových nadšenců od Brooklynu až po Yokohamu. Tím je éra prvních chopperů z 60. a 70. let a jejich specifický design. Charakteristický vzhled se tehdy rychle šířil po garážích celého světa. Vyznačuje se oslnivým metalickým lakem, lesklým chromem, stylovými doplňky a oblečením.

Nový Hard Candy Custom styl přichází s 16 jedinečnými třpytivými podobami laku. Hned tři z nich si bude možné vybrat i u pěti nových modelů Harley-Davidson pro rok 2013. Lesklý, tradiční metalický „vločkovitý" lak může být objednán už v základní výbavě a může sloužit jako podklad pro následné úpravy. Současně bude oslavou odvážného a expresivního stylu 60. let. Lak Hard Candy Big Red Flake se poprvé objevil v roce 2012 na modelu Seventy-Two™, pro rok 2013 se k této barvě přidala Hard Candy Lucky Green Flake a Hard Candy Coloma Gold Flake. Minimálně jeden z Hard Candy Custom laků bude nabízen u těchto modelů: Seventy-Two, Street Bob®, Softail® Deluxe a Forty-Eight™.

Zmíněné tři nové barvy Hard Candy Custom jsou vytvářeny nanášením barevných vloček na černou základovou barvu. Každá barevná vločka je přitom sedmkrát větší než vločky metalické, používané pro klasické tovární laky. Vločky jsou poté natírány několika vrstvami čirého laku, který je následně ručně pískován. Výsledkem je vytvoření efektu s mimořádným leskem. Třešničkou na dortu je speciální grafika, která je unikátní pro každý model zvlášť. Vyznačuje se charakteristickým logem Hard Candy Custom.

To však není z nabídky laků zdaleka vše. Další odvážnou novinkou je dvanáct dvoubarevných setů Hard Candy Custom Flake Core Series a palivová nádrž od Harley-Davidson Genuine Motor Accessories Color Shop. Jsou dostupné hned pro několik modelů: Sportster®, Dyna®, Softail® a touringové modely. Barevný set, nabízený v roce 2013 pro CVO™ Breakout™, Hard Candy Gold Dust a Liquid Sun with Pagan Gold, je také jedním z laků Hard Candy Custom.

Zvol barvu a pokračuj přidáním dalších prvků z příslušenství Genuine Motor Accessories®. Nové a teprve nedávno představené doplňky se skvěle hodí i ke stylu Hard Candy Custom. Vybrat můžete například sólo sedlo Silver Charcoal Metal Flake, odpružené sólo sedlo v bílé nebo černé kůži se štěpováním ve tvarů diamantů, kožené boční brašny Single Side Swingarm nebo koženou rolku. Mnoho dalších doplňků Genuine Motor, od řídítek po opěrku, může být inspirací pro další budoucí úpravy.

Harley-Davidson® MotorClothes® rozšiřují také nabídku oblečení, a to o trička s logem Hard Candy Custom. Budou součástí kolekce Black Label jak v pánském, tak i dámském provedení. Dalším přírůstkem jsou nové přilby s grafikou a povrchovou úpravou právě ve stylu Hard Candy Custom.

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na http://www.harley-davidson.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Oteplování prospěje ekonomice

    Společnost Deloitte v ČR spočítala, že česká ekonomika na změně klimatu vydělá. V případě „nejteplejšího scénáře“ vzroste HDP na osobu kumulovaně do konce století až o čtvrtinu. Někdo na tom prodělá,  jiný vydělá. Profitovat z toho mají země, které hospodaří v chladnějších klimatických pásmech, naopak škody utrpí na jihu. Klesat budou například náklady na zimní období, a to zvláště na vytápění. To ostatně pociťujeme už řadu let, kdy se u nás topná sezona zkracuje a třeskuté mrazy bývají stále vzácnější. Na druhou stranu musíme se vyrovnat s tím, že dál porostou ceny energií v důsledku omezování uhlíkové stopy. Jak vidno, nic není ani černé ani bílé. Navíc nemůžeme si být jisti, že vlna globálního oteplování bude pokračovat tak, jak jsme si dnes naplánovali. Není vyloučeno, že dřív nebo později se trend zvrátí a my budeme bojovat s...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

pat ochr

Patentová ochrana je předpokladem úspěchu inovační strategie 12. srpen 2020

V loňském roce slavil Úřad průmyslového vlastnictví 100 let od svého založení. Již před sto lety bylo průmyslníkům a výzkumu jasné, že bez právní ochrany nových řešení a bez nejnovějších technických informací nemůže jejich business prosperovat a prosadit se ve světové konkurenci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE