INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Harley-Davidson přichází s novou podobou našlapaných retro prvků. Představuje jedinečný Hard Candy Custom™ styl. Je oslavou fenoménu, který po léta fascinuje celé generace a slaví úspěchy u motocyklových nadšenců od Brooklynu až po Yokohamu. Tím je éra prvních chopperů z 60. a 70. let a jejich specifický design. Charakteristický vzhled se tehdy rychle šířil po garážích celého světa. Vyznačuje se oslnivým metalickým lakem, lesklým chromem, stylovými doplňky a oblečením.

Nový Hard Candy Custom styl přichází s 16 jedinečnými třpytivými podobami laku. Hned tři z nich si bude možné vybrat i u pěti nových modelů Harley-Davidson pro rok 2013. Lesklý, tradiční metalický „vločkovitý" lak může být objednán už v základní výbavě a může sloužit jako podklad pro následné úpravy. Současně bude oslavou odvážného a expresivního stylu 60. let. Lak Hard Candy Big Red Flake se poprvé objevil v roce 2012 na modelu Seventy-Two™, pro rok 2013 se k této barvě přidala Hard Candy Lucky Green Flake a Hard Candy Coloma Gold Flake. Minimálně jeden z Hard Candy Custom laků bude nabízen u těchto modelů: Seventy-Two, Street Bob®, Softail® Deluxe a Forty-Eight™.

Zmíněné tři nové barvy Hard Candy Custom jsou vytvářeny nanášením barevných vloček na černou základovou barvu. Každá barevná vločka je přitom sedmkrát větší než vločky metalické, používané pro klasické tovární laky. Vločky jsou poté natírány několika vrstvami čirého laku, který je následně ručně pískován. Výsledkem je vytvoření efektu s mimořádným leskem. Třešničkou na dortu je speciální grafika, která je unikátní pro každý model zvlášť. Vyznačuje se charakteristickým logem Hard Candy Custom.

To však není z nabídky laků zdaleka vše. Další odvážnou novinkou je dvanáct dvoubarevných setů Hard Candy Custom Flake Core Series a palivová nádrž od Harley-Davidson Genuine Motor Accessories Color Shop. Jsou dostupné hned pro několik modelů: Sportster®, Dyna®, Softail® a touringové modely. Barevný set, nabízený v roce 2013 pro CVO™ Breakout™, Hard Candy Gold Dust a Liquid Sun with Pagan Gold, je také jedním z laků Hard Candy Custom.

Zvol barvu a pokračuj přidáním dalších prvků z příslušenství Genuine Motor Accessories®. Nové a teprve nedávno představené doplňky se skvěle hodí i ke stylu Hard Candy Custom. Vybrat můžete například sólo sedlo Silver Charcoal Metal Flake, odpružené sólo sedlo v bílé nebo černé kůži se štěpováním ve tvarů diamantů, kožené boční brašny Single Side Swingarm nebo koženou rolku. Mnoho dalších doplňků Genuine Motor, od řídítek po opěrku, může být inspirací pro další budoucí úpravy.

Harley-Davidson® MotorClothes® rozšiřují také nabídku oblečení, a to o trička s logem Hard Candy Custom. Budou součástí kolekce Black Label jak v pánském, tak i dámském provedení. Dalším přírůstkem jsou nové přilby s grafikou a povrchovou úpravou právě ve stylu Hard Candy Custom.

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na http://www.harley-davidson.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3