INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
S půjčkou MojeAuto mohou klienti Komerční banky financovat nákup automobilu pohodlně a výhodně. Půjčka, kterou mohou klienti získat v pobočkové síti Komerční banky i Modré pyramidy stavební spořitelny, nabízí výhodné úrokové sazby i levnější pojištění po celou dobu splácení.

Moderní půjčka MojeAuto bude zařazena do produktové nabídky Komerční banky od 12. července 2011. Velkou výhodou půjčky MojeAuto je fakt, že klient nemusí mít v době žádosti o půjčku vybraný konkrétní automobil. K získání financí na nákup nového nebo ojetého vozu stačí znát pouze předpokládanou tovární značku, model, stáří a cenu vozu.

„Noví i stávající klienti budou velmi mile překvapeni jednoduchým procesem žádosti o půjčku. Klient získá půjčku MojeAuto bez zbytečného papírování. Navíc až do výše půjčky 200 tisíc korun nemusí dokládat výši svých příjmů ani noví klienti," uvedla Monika Truchliková, zástupkyně výkonného ředitele pro marketing a business development Komerční banky.

Na rozdíl od financování prostřednictvím leasingu se klient při využití půjčky MojeAuto stává ihned majitelem automobilu. Po dobu splácení půjčky může nový majitel vozu využít zvýhodněných cen pojištění od České pojišťovny.

Výše půjčky MojeAuto se může pohybovat v rozmezí od 30 tisíc do 2 milionů Kč, splatnost pak od dvou do sedmi let. Roční úroková sazba začíná v závislosti na době splatnosti a stáří automobilu již na 8 % p.a. Klient neplatí žádný poplatek za uzavření nebo čerpání půjčky.

Příklad splácení:

Výše úvěru: 315 000 Kč

Měsíční splátka vč. pojištění: 7 274 Kč

Pojištěni povinné (měsíční / roční částka): 309 Kč / 3 708 Kč

Splátka úvěru: 6 965 Kč

Počet měsíčních splátek: 57

Celková splatná částka: 414 618 Kč

RPSN: 12,91 %

Roční úroková sazba: 10 %

Datum podpisu: 31. 5. 2011

Datum první splátky: 15. 6. 2011

Datum poslední splátky: 15. 2. 2016

www.kb.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3