INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

IMG_2767

V mobilní pobočce zbudované na podvozku Mercedes-Benz Sprinter se nacházejí dvě prodejní místa a výběrový bankomat. Pobočka má vlastní zdroj el. energie, připojení na datové sítě, její poloha je neustále monitorována GPS

 

GE Money Bank zahájila provoz mobilní pobočky. Rozšiřuje tak svou širokou distribuční síť o bankovní vůz, který zvýší dostupnost finančních služeb v menších obcích. Od konce června se mohou s pojízdnou pobočkou setkat obyvatelé měst v jižních Čechách, podle zájmu obcí se její pole působnosti rozšíří i do dalších regionů ČR. Zákazníkům nabízí všechny bezhotovostní služby jako standardní pobočka, má dvě prodejní přepážky pro bankéře a zabudovaný bankomat.

 

„Zprovoznění mobilní pobočky je dalším krokem v naplňování naší strategie zvyšování dostupnosti služeb klientům. V menších městech, kde by se klasická kamenná pobočka „neuživila", představuje její pojízdná verze ideální řešení," řekl Christoph Glaser, ředitel distribuce GE Money Bank. Po celé republice má GE Money Bank jednu z největších sítí 254 poboček a 692 bankomatů.

IMG_2773

Projekt mobilních poboček představil novinářům na tiskové konferenci ředitel distribuce GE Money Bank, Christoph Glaser

Nová mobilní pobočka přichází s obsluhou klientů přímo v místech, kde žijí – byť se jedná o odlehlejší obce. V první fázi se bude objevovat v 8 jihočeských městech pravidelně jedenkrát týdně na stálém stanovišti. „Výběr jižních Čech byl přirozenou volbou, je to region, který velmi dobře známe a podařilo se nám rychle najít společnou řeč s představiteli obcí, kde chceme služby mobilní pobočky nabízet," uvedl Christoph Glaser, a dodal: „Pokud se koncept mobilní pobočky osvědčí, máme v plánu rozšířit její služby i do dalších regionů."

Mobilní pobočka šetří obyvatelům menších měst čas i náklady spojené s cestováním do vzdálené banky a zvyšuje jejich pohodlí. Potvrzuje to také starosta městyse Ledenice Miroslav Franěk: „Obyvatelé Ledenic jsou z minulosti na služby bankovní pobočky zvyklí. Cestovat kvůli běžným bankovním transakcím 12 km do Českých Budějovic se po zrušení kamenné pobočky nikomu nechce. Věříme, že pojízdná pobočka GE Money Bank je dobré řešení této situace a občanům nabídne vše potřebné."

V nabídce mobilní pobočky najdou klienti bezhotovostní služby, které jsou běžně dostupné v kamenných pobočkách, jako zřízení běžného účtu, Expres půjčky, Konsolidace půjček, hypotéky, spoření atd. Pro výběry hotovosti slouží ve voze zabudovaný bankomat. Bankovní operce i osobní data klientů jsou zabezpečeny stejně jako v klasické pobočce. Mobilní pobočka je také pod stálou ochranou bezpečností agentury.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3