INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Průzkum GE Money Bank ukázal, že na zákroky nad rámec základní péče hrazené zdravotními pojišťovnami by si půjčilo 26 % Čechů. V případě mužů je to dokonce 29 %. K nejčastěji vyhledávaným lékařským a kosmetickým úpravám patří korekce očních vad, liposukce nebo transplantace vlasů. Cena těchto zákroků přitom v tuzemsku běžně dosahuje i několika desítek tisíc korun. Z výsledků průzkumu vyplývá, že více než polovina lidí by si půjčku na zákroky vzala od banky (54 %). Expres půjčka od GE Money Bank jim nyní nabízí výběr ze tří benefitů. "V poslední době zaznamenáváme zvýšený zájem o půjčky na nadstandardní lékařské či kosmetické zákroky. K rozhodnutí takto investovat mají nejblíže mladí do 34 let (29 %). V jejich případě jde častěji o zvýšení pohodlí, které jim přinese například odstranění dioptrií, nebo o vylepšení vzhledu. Starší lidé čelí více zdravotním problémům, půjčku na operaci tak častěji vnímají jako investici do svého zdraví," řekl Milan Voldřich, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

„Trendem posledních let je půjčka na doplatek k nákladnému ošetření týkajícího se i jiných oblastí zdraví – například ošetření chrupu. Současné zdravotní pojištění zde již moc nefunguje a ani průměrně či dobře situovaní klienti nemají k dispozici sumu na nenadálé vydání, když den ze dne vznikne potřeba zaplatit za lékařský výkon. Bez úvěru by se ho museli vzdát nebo se spokojit s horším, nezřídka poškozujícím ošetřením," uvedl doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., přednosta kliniky Asklepion a stomatolog. „Estetické výkony na půjčku provádíme přes 10 let a mohu potvrdit, že zájem o ně se postupně zvyšuje," dodává Roman Šmucler.

Příklady zákroků, které lze financovat Expres půjčkou

Nadstandardní operace již nejsou výsadou bohatých či známých osobností. Dnes jsou širokou veřejností běžně považovány za investici do většího komfortu, lepšího vzhledu či do zdraví.

Nejčastější nadstandardní lékařské a kosmetické zákroky Orientační cena (Kč)*

Zubní implantáty 14 500

Keramické korunky 8 000

Liposukce

20 000

Operace břicha (Abdominoplastika)

20 000

Modelace prsou (Breast-lift)

28 000

Operace nosu (Rhinoplastika)

26 000

Operace uší (Otoplastika)

12 000

Operace očních víček (Blepharoplastika)

10 000

Face-lift (Rhytidektomie), SMAS face-lift

27 000

Operace obočí (Brow lift)

19 000

Vyberte si svůj benefit navíc

Expres půjčka od GE Money Bank je neúčelový spotřebitelský úvěr, který lze čerpat i na nadstandardní lékařské či kosmetické zákroky. Klienti, kteří si půjčí do konce května, si navíc mohou vybrat jeden ze tří možných benefitů: poskytnutí půjčky a předčasné splacení zdarma, zaplacení jedné splátky bankou nebo odklad splátek o 3 měsíce. Ušetří tak až několik tisíc korun.

Sjednání Expres půjčky je jednoduché a rychlé. Stačí předložit běžné doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a doklad pro ověření adresy. Pro získání půjčky banka nevyžaduje ručitele. Do 5 minut od podpisu smlouvy má klient na účtu požadovaných 30 až 600 tisíc korun, které GE Money Bank poskytuje. K Expres půjčce mají klienti možnost se také pojistit pro případ ztráty zaměstnání, nemoci, invalidity nebo úmrtí.

Průzkum pro GE Money Bank provedla společnost Ipsos Tambor začátkem února na vzorku 900 respondentů.

* Zdroj: Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny

(tz)

Slovo ke dni

  • Český průmysl v úzkých

    Ti, co stále vyhlížejí příští krizi, dostali pádný argument. Průmyslová výroba v Česku z roku na rok klesla bezmála o čtyři procenta. A nezdá se, že by situace v druhé polovině r. 2019 měla otočit k lepšímu. Jak známo, naše továrny jsou zejména závislé na poptávce po autech. Když kupujících motorových vozidel ubývá v Evropě i ve světě, čísla o produkci musí jit také dolů. Ani výhled do dalších let není příliš růžový. Západní svět postupně přechází na elektromobilitu a do módy jde také celkové omezování spotřeby. Možná, že ekonomického vrcholu už naše automobilky a jejich dodavatelé dosáhli a čeká je pouze jízda z kopce. Je to špatně nebo dobře?

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Patentová ochrana v zahraničí prostřednictvím Smlouvy o patentové spolupráci 19. červenec 2019

České podniky si stále častěji (nebo spíše – stále ještě nedostatečně) uvědomují, že ochrana průmyslového vlastnictví představuje jeden z nástrojů, jak úspěšně rozvíjet a inovovat výrobu a stát se úspěšným na globalizovaném trhu. Jednou z možností, jak ochránit nové technické řešení – vynález, je patentová ochrana. Pokud se pro ni přihlašovatel rozhodne, zpravidla nejprve žádá o národní patentovou ochranu. Ta však sama o sobě nestačí, neboť český patent platí jen v České republice a jinde v zahraničí toto patentované řešení může kdokoliv využívat a prodávat. Proto je vhodné získat patentovou ochranu i v zemích, kde je předpoklad, že chráněné řešení má tržní potenciál.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE