INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Průzkum GE Money Bank ukázal, že na zákroky nad rámec základní péče hrazené zdravotními pojišťovnami by si půjčilo 26 % Čechů. V případě mužů je to dokonce 29 %. K nejčastěji vyhledávaným lékařským a kosmetickým úpravám patří korekce očních vad, liposukce nebo transplantace vlasů. Cena těchto zákroků přitom v tuzemsku běžně dosahuje i několika desítek tisíc korun. Z výsledků průzkumu vyplývá, že více než polovina lidí by si půjčku na zákroky vzala od banky (54 %). Expres půjčka od GE Money Bank jim nyní nabízí výběr ze tří benefitů. "V poslední době zaznamenáváme zvýšený zájem o půjčky na nadstandardní lékařské či kosmetické zákroky. K rozhodnutí takto investovat mají nejblíže mladí do 34 let (29 %). V jejich případě jde častěji o zvýšení pohodlí, které jim přinese například odstranění dioptrií, nebo o vylepšení vzhledu. Starší lidé čelí více zdravotním problémům, půjčku na operaci tak častěji vnímají jako investici do svého zdraví," řekl Milan Voldřich, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

„Trendem posledních let je půjčka na doplatek k nákladnému ošetření týkajícího se i jiných oblastí zdraví – například ošetření chrupu. Současné zdravotní pojištění zde již moc nefunguje a ani průměrně či dobře situovaní klienti nemají k dispozici sumu na nenadálé vydání, když den ze dne vznikne potřeba zaplatit za lékařský výkon. Bez úvěru by se ho museli vzdát nebo se spokojit s horším, nezřídka poškozujícím ošetřením," uvedl doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., přednosta kliniky Asklepion a stomatolog. „Estetické výkony na půjčku provádíme přes 10 let a mohu potvrdit, že zájem o ně se postupně zvyšuje," dodává Roman Šmucler.

Příklady zákroků, které lze financovat Expres půjčkou

Nadstandardní operace již nejsou výsadou bohatých či známých osobností. Dnes jsou širokou veřejností běžně považovány za investici do většího komfortu, lepšího vzhledu či do zdraví.

Nejčastější nadstandardní lékařské a kosmetické zákroky Orientační cena (Kč)*

Zubní implantáty 14 500

Keramické korunky 8 000

Liposukce

20 000

Operace břicha (Abdominoplastika)

20 000

Modelace prsou (Breast-lift)

28 000

Operace nosu (Rhinoplastika)

26 000

Operace uší (Otoplastika)

12 000

Operace očních víček (Blepharoplastika)

10 000

Face-lift (Rhytidektomie), SMAS face-lift

27 000

Operace obočí (Brow lift)

19 000

Vyberte si svůj benefit navíc

Expres půjčka od GE Money Bank je neúčelový spotřebitelský úvěr, který lze čerpat i na nadstandardní lékařské či kosmetické zákroky. Klienti, kteří si půjčí do konce května, si navíc mohou vybrat jeden ze tří možných benefitů: poskytnutí půjčky a předčasné splacení zdarma, zaplacení jedné splátky bankou nebo odklad splátek o 3 měsíce. Ušetří tak až několik tisíc korun.

Sjednání Expres půjčky je jednoduché a rychlé. Stačí předložit běžné doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a doklad pro ověření adresy. Pro získání půjčky banka nevyžaduje ručitele. Do 5 minut od podpisu smlouvy má klient na účtu požadovaných 30 až 600 tisíc korun, které GE Money Bank poskytuje. K Expres půjčce mají klienti možnost se také pojistit pro případ ztráty zaměstnání, nemoci, invalidity nebo úmrtí.

Průzkum pro GE Money Bank provedla společnost Ipsos Tambor začátkem února na vzorku 900 respondentů.

* Zdroj: Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny

(tz)

Slovo ke dni

  • Češi zelenají

    Je to hodně nebo málo? Průzkum tvrdí, že 17 procent Čechů, tedy asi každý šestý, jsou ochotni si připlatit za zelenou energii. Ostatní zřejmě vědí, že za elektřinu z obnovitelných zdrojů už dlouho platí „ekologickou daň“ a těží z toho například solární baroni. Tři čtvrtiny obyvatel ČR třídí odpad a používají úsporné spotřebiče. Jen se neví, jestli vědomě a dobrovolně, nebo proto, že jiné spotřebiče se už ani nedají koupit. Ochrana planety je jistě chvályhodná a nutná, nicméně by měli lidé mít při rozhodování, jaké prostředky k tomu volit, více svobody. Zřejmě by se ukázalo, že procenta „zelených“ Čechů by ještě stoupla a zejména by se zvýšila jejich spokojenost.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Ochrana duševního vlastnictví v kontextu Inovační strategie ČR na léta 2019–2030 31. leden 2020

Vláda České republiky schválila počátkem roku 2019 klíčový dokument Inovační strategie České republiky 2019–2030 (Country for the Future), který RVVI zpracovala v úzké spolupráci s týmem osobností z řad podnikatelů, vědců, akademiků a zástupců veřejné správy. Dokument vytyčuje nové priority, jejichž naplnění by mělo Českou republiku do roku 2030 zařadit mezi nejinovativnější země Evropy. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE