INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

mBank nově přináší slevový program mBenefity určený pro všechny její stávající klienty. Díky programu mBenefity si tak klienti mBank mohou dopřát slevy u domluvených obchodních partnerů nabízejících pestrou škálu nejrůznějších produktů a služeb.

Program mBenefity je novou výhodou mBank přinášející slevy a finanční výhody při nákupech. Jedná se o novinku určenou pro všechny stávající klienty mBank.mBenefity vznikly s cílem nabídnout klientům „něco navíc“. Nabídka partnerů programu výhod se bude průběžně měnit. Aktuálně zahrnuje 15 obchodníků nabízejících nejrůznější produkty a služby jako před Vánocemi velice zajímavé hračkářství Sparkys, kuchyňské náčiní Tescoma, online obchody skupiny Vivantis (krasa.cz, parfémy.cz, sperky.cz, hodinky.cz, modnidoplnky.cz, vivantis.cz a lékárna prozdravi.cz) a dále obchody s módou Litex, Caresse, Syn v pohybu, eshop se zavazadly eTašky, eshop s přírodní kosmetikou Aromedica, okna Vekra nebo knihkupectví Straky.cz.

„Slevový program mBenefity přesně zapadá do naší dlouhodobé strategie zintenzivňovat péči o zákazníky a nabídnout jim i další výhody, nejen konto bez zbytečných poplatků a výhodné půjčky. mBenefity jsou tady především pro naše stávající klienty, kterým jsme domluvili užitečné slevy při nakupování,“ dodává Natálie Špiříková, manažerka online marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3