INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

Daramis Group pořádá den otevřených dveří, a to hned na třech pražských adresách. V sobotu 17. května od 9:30 do 14 hodin představí zájemcům vzorové byty projektů Zelené město II v Praze 9 – Hrdlořezích, Nad Motolským Hájem II v Praze 5 – Motole a Sedmikráska v Praze 9 – Vysočanech.

Zájemci se tak budou moci přesvědčit o praktickém provedení bytů, moderním designu a vyšších standardech vybavení.K dispozici jim budou také zkušení prodejci, kteří pomohou s dotazy a výběrem. „Všichni návštěvníci, kteří si přijdou v sobotu prohlédnout vzorové byty, získají zajímavý bonus v podobě akční jarní slevy ve výši 5 %,“ uvedl Martin Vachek, manažer obchodu a marketingu Daramis Group.

Adresy vzorových bytů v představovaných projektech:

·Zelené město II: V Třešňovce 223/4, Praha 9 - Hrdlořezy

www.zelene-mesto2.cz

·Nad Motolským Hájem II: Za Mototechnou, Praha 5 – Motol

www.nadmotolskymhajem.cz

·Sedmikráska: Kurta Konráda, Praha 9 – Vysočany

www.sedmikraska-byty.cz

O projektech:

Zelené město II

Druhá etapa projektu na pražském Jarově nabízí 13 bytových domů s byty od 2+kk do 4+kk. Byty vynikají vysokým standardem vybavení a ke každému z nich je projektována terasa. Klidné bydlení pro rodinu s dětmi v místě s veškerou občanskou vybaveností.

Nad Motolským hájem II

Druhá etapa projektu se 3 domy a 152 byty 1+kk až 4+kk.Klidná lokalita v Praze 5 s plnou občanskou vybaveností v prostředí zeleně včetně golfového hřiště.

Sedmikráska

Bytový dům přímo u stanice metra Českomoravská v netradičním designu. Dům má 155 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Byty budou postaveny ve vyšších standardech současné moderní výstavby. Bydlení s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

(tz)

Slovo ke dni

  • Klimatický balíček přijde draho

    Spotřeba energie z obnovitelných zdrojů stoupne během příštích deseti let na 22 procent. Letos má dosáhnout 15,6 % z veškeré spotřebované energie. Pro někoho je tento cíl málo smělý. Jenže, jak uvedl ministr průmyslu a obchodu ČR Karel Havlíček, každé procento nad hodnotu 20 % si vyžádá podporu 30 miliard korun. Odhaduje se, že z veřejných prostředků půjde na obnovitelné zdroje až 900 miliard Kč. Mám v dobré paměti ujišťování ekologů, že postupně se náklady na „čistou“ energii budou snižovat, až budou srovnatelné s ostatními. Zatím to vypadá, že daňový poplatník, podnikatel i běžný spotřebitel, bude obnovitelné zdroje dotovat čím dál víc. A pak je tu druhý problém: Už dlouho víme, že obnovitelné zdroje, například používání řepky v dopravě, může být spíš na škodu než ve prospěch přírody i lidí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

opa tent 1

Další podrobné informace o Evropském patentu 17. prosinec 2019

V listopadovém vydání Prosperity jsme vás zasvětili do evropského patentového systému. V tématu jsme se rozhodli pokračovat také v prosinci. Rádi bychom totiž vzbudili ještě větší zájem firem a organizací o řádnou ochranu duševního vlastnictví s tím, že je vhodné znát i náležité procesní postupy. Věřím, že pro všechny, kteří si pozorně přečetli článek předchozí, může být toto pokračování užitečné.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE