INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Daramis Group pořádá den otevřených dveří, a to hned na třech pražských adresách. V sobotu 17. května od 9:30 do 14 hodin představí zájemcům vzorové byty projektů Zelené město II v Praze 9 – Hrdlořezích, Nad Motolským Hájem II v Praze 5 – Motole a Sedmikráska v Praze 9 – Vysočanech.

Zájemci se tak budou moci přesvědčit o praktickém provedení bytů, moderním designu a vyšších standardech vybavení.K dispozici jim budou také zkušení prodejci, kteří pomohou s dotazy a výběrem. „Všichni návštěvníci, kteří si přijdou v sobotu prohlédnout vzorové byty, získají zajímavý bonus v podobě akční jarní slevy ve výši 5 %,“ uvedl Martin Vachek, manažer obchodu a marketingu Daramis Group.

Adresy vzorových bytů v představovaných projektech:

·Zelené město II: V Třešňovce 223/4, Praha 9 - Hrdlořezy

www.zelene-mesto2.cz

·Nad Motolským Hájem II: Za Mototechnou, Praha 5 – Motol

www.nadmotolskymhajem.cz

·Sedmikráska: Kurta Konráda, Praha 9 – Vysočany

www.sedmikraska-byty.cz

O projektech:

Zelené město II

Druhá etapa projektu na pražském Jarově nabízí 13 bytových domů s byty od 2+kk do 4+kk. Byty vynikají vysokým standardem vybavení a ke každému z nich je projektována terasa. Klidné bydlení pro rodinu s dětmi v místě s veškerou občanskou vybaveností.

Nad Motolským hájem II

Druhá etapa projektu se 3 domy a 152 byty 1+kk až 4+kk.Klidná lokalita v Praze 5 s plnou občanskou vybaveností v prostředí zeleně včetně golfového hřiště.

Sedmikráska

Bytový dům přímo u stanice metra Českomoravská v netradičním designu. Dům má 155 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Byty budou postaveny ve vyšších standardech současné moderní výstavby. Bydlení s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

(tz)

Slovo ke dni

  • Rozmýšlíme se, mlžíme, ztrácíme důvěru

    Rozmýšlení se stalo módou. Spousty lidí místo toho, aby daly najevo, že chtějí to nebo nechtějí ono, raději řeknou, že si to rozmyslí. A když nastane čas, že by měli být už rozmyšleni, vymluví se, a sdělí, že je to těžké, ať jim dáme ještě pár dní, měsíců či neznámo jakou dobu. Domnívají se, že téma upadne v zapomnění, že vyšumí a že s ním nebudou mít tedy práci. Je to rozšířený styl komunikace, který však nikam nevede. Otázkou je, zda vést má nebo skutečně směřovat nikam.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

lukas zmeskal

Průmyslová práva se dotýkají každé firmy 18. červen 2020

Ochránit nápad, na němž stojí podnikání, je pro firmu buď samozřejmost, anebo záležitost, jíž nevěnuje velkou pozornost. Mgr. Lukáš Zmeškal se během své praxe patentového zástupce setkává s oběma případy. Jako partner ve společnosti patentových zástupců Langrova, s.r.o., v Plzni i jako předseda Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů či spoluorganizátor mezinárodní výstavy technologických novinek, patentů a inovací Invent Arena v Třinci (ta letošní se posouvá až na rok 2021) se již setkal s řadou příběhů, které svým způsobem píší dějiny podnikání u nás. Jak právě on nahlíží na ochranu duševního vlastnictví?

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE