INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP") spouští v dubnu jarní kampaň na podporu povinného ručení. ČPP nabídne svým klientům kromě tzv. přímé likvidace také zcela novou koncepci své produktové řady Autopojištění Combi Plus. Jako dárek získají noví klienti ČPP úrazové připojištění řidiče zdarma.

Po pečlivě provedených analýzách a přípravách přichází ČPP s inovací své produktové řady Autopojištění Combi Plus. „Připravili jsme celou řadu změn, které produkt autopojištění dělají ještě atraktivnějším. Významnou novinkou je zavedení tzv. přímé likvidace, kterou ČPP bude nabízet v rámci připojištění pod názvem SERVIS. Náš klient se už tak nemusí kvůli náhradě škody na svém vozidle obracet na pojišťovnu viníka, ale kontaktuje naši pojišťovnu, aby mu škodu zlikvidovala," řekl Miloš Velíšek, ředitel úseku pojištění vozidel.

U nejprodávanějšího produktu povinného ručení se klienti ČPP dočkají zajímavého benefitu v podobě úrazového připojištění řidiče zdarma. ČPP také nově nabídne připojištění asistenčních služeb s mimořádně vysokými limity, v případě vyproštění či odtahu dokonce bezlimitní asistenční servis jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla či tahače. Novinkou jsou také cenově zvýhodněné atraktivní balíčky připojištění, které si mohou klienti ke zvolenému povinnému ručení vybrat. „Za pozornost stojí zejména balíček SERVIS PLUS, který v kombinaci se službou přímé likvidace obsahuje také výběr nejžádanějších rizik z naší nabídky připojištění. Kryje riziko živelních událostí, přímý střet se zvířetem nebo poškození kabeláže motoru vozidla zvířetem, a to i opakovaně, a navíc obsahuje pojištění zavazadel," doplnil Velíšek.

Službu přímé likvidace SERVIS nabízí ČPP k povinnému ručení a za velmi příznivou cenu garantuje, že klientovi prostřednictvím svých smluvních servisů zabezpečí úhradu celé opravy. „Tedy i v případech, kdy pojišťovna škůdce krátí plnění v případě redukce ceny dílů z důvodů zohlednění stáří a stupně jejich opotřebení," zdůraznil Velíšek.

Navíc v tomto produktu ČPP nabízí i přispění na půjčovné náhradního vozidla u vlastní zaviněné dopravní nehody, je-li vozidlo následkem nehody nezpůsobilé další jízdy.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 10 oblastních ředitelství, více než 70 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555. ČPP předepsala v roce 2010 pojistné v celkové hodnotě 6,4 mld. Kč.

ČPP je součástí Vienna Insurance Group. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group (VIG) se sídlem ve Vídni je jedním z předních pojišťovacích koncernů v zemích střední a východní Evropy. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím podílu na pojišťovnách aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Černé Hoře, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho existují pobočky Wiener Städtische Versicherung v Itálii a Slovinsku, jakož i pobočka Donau Versicherung v Itálii.

Vienna Insurance Group (VIG) je na rakouském trhu zastoupena Wiener Städtische Versicherung, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung.

(tz)

Slovo ke dni

  • Rozmýšlíme se, mlžíme, ztrácíme důvěru

    Rozmýšlení se stalo módou. Spousty lidí místo toho, aby daly najevo, že chtějí to nebo nechtějí ono, raději řeknou, že si to rozmyslí. A když nastane čas, že by měli být už rozmyšleni, vymluví se, a sdělí, že je to těžké, ať jim dáme ještě pár dní, měsíců či neznámo jakou dobu. Domnívají se, že téma upadne v zapomnění, že vyšumí a že s ním nebudou mít tedy práci. Je to rozšířený styl komunikace, který však nikam nevede. Otázkou je, zda vést má nebo skutečně směřovat nikam.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

Vladimír Mařík kopie

Motivovaní lidé neznají překážek 3. červenec 2020

Český respirátor získal evropskou certifikaci Zdá se to až neuvěřitelné. Je to ale skutečnost. Znova se potvrdilo, jak velký je potenciál lidí, co všechno dokážou a jak významně mohou zasáhnout do dějin technologií nebo třeba organizace práce. Několik desítek českých firem za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu se během pandemie koronaviru spojilo, vyvinulo a začalo sériově vyrábět masku RP95-M. Respirátor, který poskytuje nejvyšší míru ochrany, navrhli na CIIRC ČVUT pro 3D tisk. Data pro výrobu si lze stáhnout zdarma s volnou licencí, maska je tak dostupná už ve více než třiceti zemích světa. Ve fyzické podobě se tento český ochranný prostředek nyní může rozšířit ještě víc, nově má totiž evropskou certifikaci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE