INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP") spouští v dubnu jarní kampaň na podporu povinného ručení. ČPP nabídne svým klientům kromě tzv. přímé likvidace také zcela novou koncepci své produktové řady Autopojištění Combi Plus. Jako dárek získají noví klienti ČPP úrazové připojištění řidiče zdarma.

Po pečlivě provedených analýzách a přípravách přichází ČPP s inovací své produktové řady Autopojištění Combi Plus. „Připravili jsme celou řadu změn, které produkt autopojištění dělají ještě atraktivnějším. Významnou novinkou je zavedení tzv. přímé likvidace, kterou ČPP bude nabízet v rámci připojištění pod názvem SERVIS. Náš klient se už tak nemusí kvůli náhradě škody na svém vozidle obracet na pojišťovnu viníka, ale kontaktuje naši pojišťovnu, aby mu škodu zlikvidovala," řekl Miloš Velíšek, ředitel úseku pojištění vozidel.

U nejprodávanějšího produktu povinného ručení se klienti ČPP dočkají zajímavého benefitu v podobě úrazového připojištění řidiče zdarma. ČPP také nově nabídne připojištění asistenčních služeb s mimořádně vysokými limity, v případě vyproštění či odtahu dokonce bezlimitní asistenční servis jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla či tahače. Novinkou jsou také cenově zvýhodněné atraktivní balíčky připojištění, které si mohou klienti ke zvolenému povinnému ručení vybrat. „Za pozornost stojí zejména balíček SERVIS PLUS, který v kombinaci se službou přímé likvidace obsahuje také výběr nejžádanějších rizik z naší nabídky připojištění. Kryje riziko živelních událostí, přímý střet se zvířetem nebo poškození kabeláže motoru vozidla zvířetem, a to i opakovaně, a navíc obsahuje pojištění zavazadel," doplnil Velíšek.

Službu přímé likvidace SERVIS nabízí ČPP k povinnému ručení a za velmi příznivou cenu garantuje, že klientovi prostřednictvím svých smluvních servisů zabezpečí úhradu celé opravy. „Tedy i v případech, kdy pojišťovna škůdce krátí plnění v případě redukce ceny dílů z důvodů zohlednění stáří a stupně jejich opotřebení," zdůraznil Velíšek.

Navíc v tomto produktu ČPP nabízí i přispění na půjčovné náhradního vozidla u vlastní zaviněné dopravní nehody, je-li vozidlo následkem nehody nezpůsobilé další jízdy.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 10 oblastních ředitelství, více než 70 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555. ČPP předepsala v roce 2010 pojistné v celkové hodnotě 6,4 mld. Kč.

ČPP je součástí Vienna Insurance Group. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group (VIG) se sídlem ve Vídni je jedním z předních pojišťovacích koncernů v zemích střední a východní Evropy. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím podílu na pojišťovnách aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Černé Hoře, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho existují pobočky Wiener Städtische Versicherung v Itálii a Slovinsku, jakož i pobočka Donau Versicherung v Itálii.

Vienna Insurance Group (VIG) je na rakouském trhu zastoupena Wiener Städtische Versicherung, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung.

(tz)

Slovo ke dni

  • Klimatický balíček přijde draho

    Spotřeba energie z obnovitelných zdrojů stoupne během příštích deseti let na 22 procent. Letos má dosáhnout 15,6 % z veškeré spotřebované energie. Pro někoho je tento cíl málo smělý. Jenže, jak uvedl ministr průmyslu a obchodu ČR Karel Havlíček, každé procento nad hodnotu 20 % si vyžádá podporu 30 miliard korun. Odhaduje se, že z veřejných prostředků půjde na obnovitelné zdroje až 900 miliard Kč. Mám v dobré paměti ujišťování ekologů, že postupně se náklady na „čistou“ energii budou snižovat, až budou srovnatelné s ostatními. Zatím to vypadá, že daňový poplatník, podnikatel i běžný spotřebitel, bude obnovitelné zdroje dotovat čím dál víc. A pak je tu druhý problém: Už dlouho víme, že obnovitelné zdroje, například používání řepky v dopravě, může být spíš na škodu než ve prospěch přírody i lidí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

opa tent 1

Další podrobné informace o Evropském patentu 17. prosinec 2019

V listopadovém vydání Prosperity jsme vás zasvětili do evropského patentového systému. V tématu jsme se rozhodli pokračovat také v prosinci. Rádi bychom totiž vzbudili ještě větší zájem firem a organizací o řádnou ochranu duševního vlastnictví s tím, že je vhodné znát i náležité procesní postupy. Věřím, že pro všechny, kteří si pozorně přečetli článek předchozí, může být toto pokračování užitečné.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE