INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP") přichází s unikátní nabídkou pro řidiče, kteří si do konce roku 2012 pojistí své vozidlo u ČPP. Získají zdarma na 1 rok připojištění vozidla proti záplavě a povodni. Nejenže tím pojišťovna ještě zatraktivní svoji nabídku jednoho z nejžádanějších povinných ručení, ale zároveň je tato nabídka připomínkou patnáctiletého či desetiletého výročí ničivých povodní na Moravě a následně v Čechách.

Nabídka pojištění vozidla proti povodni a záplavě zdarma je určena motoristům, kteří si letos sjednají v ČPP povinné ručení ve variantě SPECIÁLPOV nebo SUPERPOV. Pojištění pak bude platit celý jeden rok od data sjednání povinného ručení.

Aktuální nabídka bezplatného připojištění potvrzuje záměr pojišťovny ubírat se současným trendem kvality a rozšiřování nabídky povinného učení. Vedle doplňkových pojištění se ČPP vymezuje také v kvalitnějších asistenčních službách, v servisu při pojistných událostech a rychlosti samotných likvidací. Cílem ČPP je orientace na kvalitu povinného ručení, nikoliv pouze na cenu tohoto pojištění.

„Ukazuje se, že stále významnější roli při výběru pojištění hraje u motoristů kromě ceny také jeho kvalita," upozorňuje generální ředitel pojišťovny Jaroslav Besperát. „Lidé podstatně více zvažují výhodnost nejrůznějších benefitů, rozsah poskytovaných asistenčních služeb a především rychlost a kvalitu likvidace pojistných události," doplnil Besperát.

ČPP za posledních 5 let vykazuje vůbec nejrychlejší a nejstabilnější růst v počtu pojištěných vozidel na českém trhu, podle statistik ČKP za posledních pět let navýšila svůj kmen o více než 400 tisíc vozidel. Díky svým úspěchům v posledních letech patří na domácím trhu ke špičce v tomto segmentu. Pojišťovna si dlouhodobě udržuje pozici třetího největšího poskytovatele tohoto typu pojištění na českém trhu.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, více než 70 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555. ČPP předepsala v roce 2011 pojistné v celkové hodnotě 6,7 mld. Kč.

ČPP je součástí Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group, které agentura Standard & Poor´s udělila rating A+ (se stabilním výhledem), je nejlépe hodnocenou firmou hlavního indexu ATX Vídeňské burzy. Vienna Insurance Group se sídlem ve Vídni je jedním z předních pojišťovacích koncernů v zemích střední a východní Evropy. Mimo kmenového trhu v Rakousku je Vienna Insurance Group prostřednictvím podílu na pojišťovnách aktivní v Albánii, Bělorusku, Bulharsku, České republice, Černé Hoře, Estonsku, Gruzii, Chorvatsku, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Německu, Polsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, v Srbsku, Turecku a na Ukrajině. Kromě toho existují pobočky Wiener Städtische Versicherung v Itálii a Slovinsku, jakož i pobočka Donau Versicherung v Itálii. Vienna Insurance Group je na rakouském trhu zastoupena Wiener Städtische Versicherung, Donau Versicherung a Sparkassen Versicherung.

www.cpp.cz

Slovo ke dni

  • Oteplování prospěje ekonomice

    Společnost Deloitte v ČR spočítala, že česká ekonomika na změně klimatu vydělá. V případě „nejteplejšího scénáře“ vzroste HDP na osobu kumulovaně do konce století až o čtvrtinu. Někdo na tom prodělá,  jiný vydělá. Profitovat z toho mají země, které hospodaří v chladnějších klimatických pásmech, naopak škody utrpí na jihu. Klesat budou například náklady na zimní období, a to zvláště na vytápění. To ostatně pociťujeme už řadu let, kdy se u nás topná sezona zkracuje a třeskuté mrazy bývají stále vzácnější. Na druhou stranu musíme se vyrovnat s tím, že dál porostou ceny energií v důsledku omezování uhlíkové stopy. Jak vidno, nic není ani černé ani bílé. Navíc nemůžeme si být jisti, že vlna globálního oteplování bude pokračovat tak, jak jsme si dnes naplánovali. Není vyloučeno, že dřív nebo později se trend zvrátí a my budeme bojovat s...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

pat ochr

Patentová ochrana je předpokladem úspěchu inovační strategie 12. srpen 2020

V loňském roce slavil Úřad průmyslového vlastnictví 100 let od svého založení. Již před sto lety bylo průmyslníkům a výzkumu jasné, že bez právní ochrany nových řešení a bez nejnovějších technických informací nemůže jejich business prosperovat a prosadit se ve světové konkurenci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE