INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) rozšiřuje svoji nabídku o nový produkt, který klientům přinese kromě vysokého výnosu i platební svobodu a zároveň minimální poplatkové zatížení. Turbospoření, jak se nový produkt jmenuje, je forma smlouvy o stavebním spoření, která podporuje jednorázový vklad klienta prostřednictvím pravidelné prémie. Výše této prémie přitom závisí na výši vkladu, takže čím vyšší částku klient vloží, tím větší prémii dostane.

Díky připsání vkladu na počátku doby spoření je zhodnocení úspor pro klienta při započtení všech zvýhodnění vyšší než u srovnatelných investičních bankovních produktů. Klient tak ke garantované úrokové sazbě 2 % p.a. může v následujících letech získat až 16 000 korun navíc!

Kromě vysokého výnosu přináší Turbospoření klientům i možnost ukončit smlouvu dříve než po vázací době, aniž by museli platit sankční poplatky. A to není všechno – počáteční vyšší vklad klientům usnadní i přístup k budoucím úvěrům.

„Při vytváření nového produktu jsme vycházeli z konkrétních podnětů od našich finančních poradců, kteří každý den řeší požadavky a potřeby našich klientů," vysvětlil Karel Pavlík, ředitel odboru podpory prodeje a vývoje produktů Raiffeisen stavební spořitelny, a doplnil: „Jsme přesvědčeni, že díky svým specifickým parametrům bude Turbospoření vyhledávaným produktem nejen pro klienty, kteří jej budou využívat pro zhodnocení jednorázových vkladů, ale i pro ty, kteří budou pravidelně spořit. Kromě toho bych rád zdůraznil, že Turbospoření je stále stavebním spořením, které klientům umožní získat úvěr pro lepší bydlení za výrazně příznivějších podmínek – zejména s výhodnější úrokovou sazbou, zjednodušenými požadavky pro jeho dokladování, ale také dříve."

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE