INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou nabízí od 12. července 2011 nové produkty v oblasti úrazového pojištění – MojePojištění plateb a Profi pojištění plateb. Produkty jsou určeny k zajištění finančních prostředků na platby pravidelných měsíčních výdajů pro případy dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity nebo úmrtí pojištěného následkem úrazu. MojePojištění plateb navíc nabízí možnost rozšíření krytí i na velmi žádané riziko ztráty zaměstnání.

Základní verze MojePojištění plateb se vztahuje na dlouhodobou pracovní neschopnost, invaliditu nebo úmrtí pojištěného následkem úrazu. Varianta Extra/Extra+ kryje navíc riziko ztráty zaměstnání. Pojištění zajistí platby pravidelných výdajů domácnosti až do výše 10 000 Kč měsíčně po dobu jednoho roku. V případě umrtí následkem úrazu je do 48 hodin vyplaceno také rychlé plnění až 100 000 Kč. MojePojištění plateb je pojištění spojené s běžným účtem v KB a není podmíněné zdravotním dotazníkem.

„Nabídkou nových možností pojištění rozšiřujeme spektrum pojistných produktů, které umožní našim klientům co největší pokrytí životních rizik. Jsme přesvědčeni, že klienty na pojištění zaujme zejména jeho variabilita a jednoduchost uzavření – bez zdravotního dotazníku," uvedl Radko Belada, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví KB.

Profi pojištění plateb je určeno pro podnikatele. Kryje rizika dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity nebo umrtí následkem úrazu. Výše pravidelného plnění je určena podle pravidelných plateb hrazených z podnikatelského účtu pojištěného, a to až do výše 40 000 Kč měsíčně po dobu 12 měsíců. Zahrnuje i rychlé plnění až 400 000 Kč. Profi pojištění plateb je pojištění spojené s podnikatelským korunovým účtem v KB a taktéž není podmíněné zdravotním dotazníkem.

Bližší informace o možnostech pojištění získáte na bezplatné informační lince 800 521 521, u bankovních poradců nebo na webu www.kb.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3