INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Od začátku června 2010 do konce června 2011 klienti UniCredit Bank ušetřili na poplatcích za zahraniční výběry z bankomatů (ATM) skupiny UniCredit téměř 1,7 miliónu Kč. Výraznou úsporu nákladů pro klienty banky přineslo sjednocení poplatků za výběry z ATM v tuzemsku a v zahraničí v roce 2008. Celkem v bankomatech celé skupiny bylo v uvedeném období vybráno téměř 77 miliónů Kč a průměrný výběr hotovosti činil 6 080 Kč. Nejčastěji klienti UniCredit Bank využívali zvýhodněných výběrů hotovosti na Slovensku, v Rusku a v Maďarsku. Největší objem výběrů hotovosti byl zaznamenán na Slovensku.

„Sjednocením poplatků za výběry z ATM v tuzemsku a v zahraničí představuje pro většinu klientů cestu jak výrazně ušetřit, neboť za výběr neplatí žádný poplatek. Jde především o klienty, kteří využívají některé z Osobních nebo Business kont. Zbývajícím klientům je díky sjednocení poplatků účtováno za výběr hotovosti v zahraničí z bankomatu skupiny UniCredit pouhých 5 Kč, tedy stejný poplatek jako při výběru hotovosti v bankomatu UniCredit Bank v České republice," uvedl Leoš Pokorný, manažer kartového oddělení UniCredit Bank.

Tímto krokem se stávají platba kartou v obchodě a výběry z bankomatů v zahraničí pro klienty UniCredit Bank stejně výhodné. „Další, ale rovněž významnou výhodou používání platební karty v zahraničí pro klienty UniCredit Bank představuje cestovní pojištění TRAVEL Basic zdarma, nebo možnost sjednání cestovního pojištění TRAVEL Plus. Pojištění TRAVEL zahrnuje nejen pokrytí léčebných výloh a úrazového pojištění, ale také pojištění osobních věcí, zavazadel a nadstandardní asistenční a právní služby, ale i pojištění vodních, zimních a dalších sportů," dodal Leoš Pokorný.

Největší průměrná vybíraná částka byla v tomto období na Slovensku, a to konkrétně 9 074 Kč. Naopak nejmenší průměrné částky klienti vybírali v Kyrgyzstánu – 2 605 Kč. Zajímavostí je největší a nejmenší vybraná částka v hotovosti, která byla v obou případech provedena na Ukrajině, konkrétně ve výši 223 771 Kč a ve výši pouhých 22 Kč.

Sjednocením poplatků za výběry z bankomatů v ČR a zahraničí v rámci skupiny UniCredit banka odstranila výrazné poplatkové rozdíly mezi platbou kartou v obchodech a výběrem hotovosti. Klientům se snižují náklady na dovolené v zahraničí nebo při služebních cestách.

V současné době mohou klienti UniCredit Bank využít více než 19 000 bankomatů ve 22 zemích skupiny UniCredit. Na webových stránkách UniCredit Bank je k dispozici uživatelsky jednoduchý nástroj na vyhledání nejbližšího bankomatu v zahraničí patřící do skupiny UniCredit http://www.unicreditbank.cz/cz/kontakty/bankomaty-unicreditgroup.html.

Banky skupiny UniCredit v jednotlivých zemích

Země Název banky

Ázerbájdžán Yapi Kredi Azerbaijan

Bosna a Hercegovina UniCredit Banka Banja Luka

Bulharsko UniCredit Bulbank

Chorvatsko Zagrebačka Banka

Estonsko AS UniCredit Bank

Litva UniCredit Bank

Lotyšsko UniCredit Bank

Maďarsko UniCredit Bank

Německo UniCredit Bank AG

Polsko Bank Pekao

Rakousko Bank Austria

Rumunsko UniCredit Tiriac Bank

Rusko UniCredit Bank

Slovensko UniCredit Bank

Slovinsko UniCredit Bank

Srbsko UniCredit Bank

Itálie UniCredit Bank

Kazachstán ATF Bank

Kyrgyzstán ATF Bank Kyrgyzstan

Turecko Yapi Kredi Bank

Ukrajina UniCredit Bank

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3