INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Finance

Obrázek2
27. březen 2024

ČSOB Leasing, člen skupiny ČSOB, se stal partnerem Národní rozvojové banky (NRB) v programu ZÁRUKA ELEKTROMOBILITA. Ten podporuje české podnikatele při nákupu elektromobilů a dobíjecích stanic. Nový program podpory nyní vstoupil do další fáze.

Obrázek2
20. březen 2024

V letošním únoru nakoupilo na internetu zboží více než 80 % on-line spotřebitelů, průměrná objednávka činila necelé 4 tisíce korun. Češi tak nakupovali v e-shopech obdobně jako v předchozím měsíci.

Uniqa copy copy copy
19. březen 2024

V celkově velmi náročném roce 2023 se UNIQA pojišťovně podařilo poprvé překonat hranici 20 miliard korun předepsaného pojistného. Významnou roli sehrává i nadále v hospodaření celého evropského koncernu.

Jiri jemelka JPF Czech
15. březen 2024

Dobrá investice není nutně spekulace. Nemusíte se mnou souhlasit. Dokonce se ukazuje, že ani start-upy, zlato, diamanty či technologie vám peníze nedokáží zhodnotit tak, jako investice do lidského kapitálu ve vlastním podniku. Začít je potřeba na nejvyšších příčkách. Kvalita CEO totiž ovlivní, jestli za dva roky budete na stejném místě, nebo se váš zisk zvýší o vyšší desítky procent.

Uniqa copy copy
6. březen 2024

Počínaje březnem 2024 se UNIQA investiční společnost zařadila mezi subjekty, které mají ve svém portfoliu finančních nástrojů i letošní novinku: dlouhodobý investiční produkt (DIP).

KB
1. březen 2024

Letošní rok bude pro penzijko v mnoha ohledech náročný. Legislativní změny přinesly do Česka nové podmínky v oblasti státních příspěvků a délky spoření, ale i úpravy v ostatních pravidlech spoření.

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3