INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Dne 4. února byli v rámci Retail Summitu 2014 zvoleni vítězové dvou kategorií soutěže MasterCard Obchodník roku 2013 - MasterCard Osobnost obchodu 2013 a MasterCard Inovace v obchodě 2013. Výběr vítězů proběhl formou tajného hlasování hostů v sále, kteří vybírali ze tří nominovaných osobnostía inovací. Nejvíce hlasů v kategorii MasterCard Osobnost obchodu získal Pavel Kadečka, jednatel společnosti dm drogerie markt. Vítěznou inovací v obchodě se stal program SCAN&GO společnosti Globus.

V kategorii MasterCard Osobnost obchodu 2013 byli letos nominováni:

Jonathan Smith, generální ředitel, Marks and Spencer

Pavel Kadečka, jednatel, dm drogerie markt

Zlata Ulrichová, marketigová ředitelka, AHOLD

„Porota vybírala představitele obchodu na základě osobnostních kritérií jako manažerský přístup, strategické myšlení, předvídavost a vůdčí osobnost. Hodnotila ale i inovativní přínos jednotlivých kandidátů v oblasti nákupu, prodeje, distribuce, marketingu či vztahu se zákazníky. Letošním vítězem v kategorii MasterCard Osobnost obchodu 2013 se stal Pavel Kadečka, pro kterého hlasovalo nejvíc účastníků Retail Summitu,“ řekla Martina Kirchrathová, Commerce Development Director MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

V kategorii MasterCard Inovace v obchodě 2013 porota nominovala tyto nejvýraznější inovace českých obchodníků:

Program SCAN&GO společnosti Globus

Marketplace MALL.CZ společnosti Internet Mall

Rozšiřování bezkontaktních plateb společnosti Lidl

„Porota hodnotila inovační projekty z oblasti platební technologie, distribuce, přístupu ke klientům, péče o zákazníky a nabídky sortimentu. Nominovány byly tři inovace. Nejvíc hlasů od účastníků konference Retail Summit získala společnost Globus,“ dodala Martina Kirchrathová.

Společnost Globus ČR byla porotou nominována za zavedení bezplatné služby samoobslužného nakupování SCAN&GO. Pozitivně hodnotili především její unikátnost a velký přínos pro zákazníky.

Osobnosti a Inovace nominovala odborná porota složená ze zástupců českého obchodu, akademické sféry a státní správy. Každý porotce nominoval na základě svých znalostí a zkušeností jednu osobnost obchodu a jednu inovaci v obchodě za rok 2013.

V soutěži MasterCard Obchodník roku 2013 soupeří obchodníci navíc v devíti oborových kategoriích, ve zvláštních kategoriích, jako jsou MasterCard Obchodník roku 2013 – GE Money Bank Cena veřejnosti, GE Money Bank Věrnostní program roku 2013, MasterCard Kreativita roku 2013 a je vybrán absolutní vítěz.Vítězové těchto kategorií budou vyhlášeni dne 4. února 2014.

VÍTĚZ V KATEGORII MASTERCARD OSOBNOST OBCHODU ROKU 2013

Pavel Kadečka, jednatel, dm drogerie markt

Pan Pavel Kadečka nastoupil do dm v roce 1995 na pozici vedoucího IT oddělení. Spojením IT oddělení a finanční účtárny v tomtéž roce vznikl nový resort ISM, za který převzal zodpovědnost. Tímto krokem vstoupil do řad vedení společnosti dm drogerie markt. O dva roky později se stal prokuristou firmy. V zimě roku 1999 se Pavel Kadečka stává jednatelem společnosti dm Česká republika, tři roky poté pak regionálně zodpovědným

VÍTĚZ V KATEGORII MASTERCARD INOVACE V OBCHODĚ ROKU 2013

SCAN&GO, Globus ČR

Společnost Globus ČR byla porotou nominována za zavedení bezplatné služby samoobslužného nakupování SCAN&GO. Pozitivně hodnotili především její unikátnost a velký přínos pro zákazníky.

(tz)

Slovo ke dni

  • Biliony z klobouku

    Evropská unie i český stát hodlají podpořit ekonomiku, aby se rychle uzdravila po prodělané pandemii Covid-19. Nalijí do firem obrovské množství peněz a věří, že pacient bude po nemoci opět chlapík jako dřív. No počkejme si a uvidíme. Mě na tom nejvíc překvapilo, jak snadno se podařilo nalézt tisíce miliard korun, respektive eur. Žil jsem totiž dosud v přesvědčení, že peníze si musím zasloužit poctivou prací. I klasičtí ekonomové mě utvrzovali v tom, že žádný oběd není zadarmo. Protože na kouzla, skutečné zlaťáky vytažené z klobouku, už nevěřím, musím se ptát: Kdo tenhle hodokvas zaplatí? A mám takový nepříjemný pocit, že ti, kteří nás k prostřenému stolu pozvali, to nebudou.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Řízení kvality přináší prestiž nejen na mezinárodním poli 16. březen 2020

Úřad průmyslového vlastnictví dosáhl na poli řízení kvality vynikajících výsledků. Korunovány byly například loni oceněním Manažer kvality roku, jež loni udělila Česká společnost pro jakost Ing. Miroslavu Paclíkovi, Ph.D., řediteli odboru patentových informací a představiteli vedení pro integrovaný systém řízení ÚPV. Co všechno činnost související s kvalitou obnáší, jaký užitek Úřadu i jeho klientům dává a jakou inspiraci ostatním může poskytnout, o tom je následující rozhovor se jmenovanou osobností:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE