INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Asociace českých nábytkářů od svého vzniku podporuje v České republice prodej kvalitního nábytku a poskytování kvalitních služeb vztahujících se k nábytku. Nyní se asociace rozhodla vytvořit pro široké spektrum zákazníků praktickou pomůcku, internetový vyhledávač prověřených firem. Významnou roli v tomto záměru hraje značka Česká kvalita – Nábytek.

Asociace českých nábytkářů je od roku 2006 správcem značky Česká kvalita – Nábytek. Program Česká kvalita je program podpory prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb podporovaný vládou České republiky. Program je součástí Národní politiky kvality. V současnosti je v programu Česká kvalita zapojeno 20 značek kvality a značka Česká kvalita – Nábytek, kterou spravuje Asociace českých nábytkářů je jednou z nich. Hlavním cílem programu Česká kvalita je vytvářet jednotný systém, umožňující zviditelňovat důvěryhodné a nezávislé značky kvality, které jsou založené na objektivním ověřování kvality výrobků nebo služeb třetí stranou. A to je i zájem Asociace českých nábytkářů, neziskové profesní organizace hájící zájmy celého nábytkářského oboru.

Vyhledávač je umístěn na doméně www.nabytek-jistota.cz . Vyhledávač nabytek-jistota.cz je nekomerční vyhledávač seriózních a prověřených firem. Vyhledávač je zde proto, aby zákazníkovi pomohl s výběrem společnosti pro dodávku vhodného nábytku. Společnosti, která je orientovaná na zájem zákazníka. Společnosti, na kterou se zákazník může spolehnout, co do kvality nabízeného nábytku i zdravotní nezávadnosti používaných materiálů. Společnosti, která je vždy připravena nabídnout něco navíc.

Jak jsou společnosti prověřovány? Pokud jsou společnosti ve vyhledávači zařazeny jako nositelé značky Česká kvalita – Nábytek, jsou produkty nebo služby vždy prověřovány třetí osobou. Pokud se jedná o členy Asociace českých nábytkářů, vztahuje se na tyto společnosti Morální kodex člena Asociace českých nábytkářů. (Naleznete na www.czechfurniture.com). Zde se členové, mimo jiné, zaručují trvale sledovat závazné předpisy České republiky týkající se předmětu jejich podnikání a respektovat je. Dále se zaručují, že kvalita jimi prodávaných výrobků a služeb odpovídá normám platným v Evropské unii a v České republice. To platí i pro materiály, které členové AČN používají ve výrobě a při konstrukci nábytku.

Kromě řady užitečných informací, lze na doméně www.nabytek-jistota.cz nalézt, prostřednictvím e-letteru „O NÁBYTKU s jistotou“, aktuální informace ze světa firem zabývajících se výrobou nábytku v České republice. Ten je možné stáhnout na titulní straně a nahlédnout je možné i do archivu tohoto e-letteru. (Ten však zatím není příliš rozsáhlý, protože v aktuální formě začal vycházet od ledna letošního roku).

(tz)

 

 

 

 

Slovo ke dni

  • Prázdninový čas po celý rok

    Poslední dva roky pozoruji velmi zvláštní fenomén. Týká se přítomnosti v práci. Je to jasné, po covidu se na nás řítí dynamika dosud nevídaná. Nicméně tak nějak se změnil rytmus svátků, volna a dovolených. Vánoční prázdniny dětem sice končí na začátku ledna, ale v mnoha firmách klíčoví lidé do pracovního rytmu vplouvají až v polovině měsíce. Pak přichází 15 dní intenzivní práce. Po ní, od počátku jarních prázdnin, lidé rotují po horách a za stůl usedají přerušovaně až do konce března. Velikonoce odstartují další dovolenkový turnus. A květnové svátky mnozí využijí na odpočinkovou víc než týdenní šňůru. Od poloviny června se dostáváme na vlnu letních dovolených, která ustává až s půlkou září. Až potom se do půlky prosince rozjedou naplno kolečka pracovní aktivity, protože rok se pomalu s tím další schází. A pak je vánoční rádiový klid....

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2025

INZERCE

Partneři

 

Partneři plus:

 

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

budova UPV 2 copy

Co jsou dodatková ochranná osvědčení 3. prosinec 2024

Uplynutím platnosti patentu průmyslověprávní ochrana léčiva nebo účinné látky na ochranu rostlin nemusí končit V důsledku období, které uplyne mezi podáním patentové přihlášky na nový léčivý přípravek a jeho registrací, není doba patentové ochrany vždy postačující k pokrytí investic vložených do výzkumu. Obdobná situace je i v rostlinolékařské oblasti.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto  cmsm105caim200 AVLOGOM3