INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

„Dejte křídla svému podnikání“ se jmenuje další z cyklu Víkendových akademií Život nápadům. Víkendová akademie proběhne ve dnech 15. až 16. srpna 2014 v prostorách hotelu Legner ve Zvánovicích (Praha – východ). Uskuteční se workshopy, zajímavé přednášky s možností vyslechnout nevšední podnikatelské příběhy a poznat odvážné začínající podnikatelky, které se zapojily do projektu Život nápadům GE Money Bank.

Přítomni budou Petr Andrýsek, Chief Shark social media agentury Socialsharks, Karin Dimitrovová, fashion stylist, Roman Hřebecký, copywriter a obsahový stratég, Pábení.cz, Pavlína Louženská, Marketing Director v H1.cz a Fashion Marketing Consultant, Anna Marešová, designérka, zakladatelka značky Whoop.de.doo a studia Anna Marešová designers, Dušan Murčo, rock’n’roll manager nakladatelství Martinus.cz, Barbora Rektorová, majitelka firmy Sushiqueen, Veronika Rojkovičová, Consulting Director v H1.cz, Pavla Tomsová, PR manažerka Allegro Group CZ, Kamila Zárychtová, zakladatelka Business for Breakfast ČR a Irena Zatloukalová, tisková mluvčí Seznam.cz.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3