INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Prezentace českého grafického, produktového i módního designu ve světě patří k programovým prioritám Českých center. Do této kategorie tak logicky spadá i spolupráce s významnými subjekty etablovanými v dané oblasti.

Česká centra se významnou měrou zapojují do nadcházející přehlídky designu DESIGNBLOK 2012. Atraktivní nabídku Designbloku konaného pod hlavičkou společnosti Profil Media, s.r.o., rozšíří hned dva unikátní projekty organizované Českými centry: V prvním říjnovém týdnu se tak návštěvníci Superstudia Designbloku ve Šporkovském paláci v Praze mohou seznámit s projektem evropského formátu Fashion Road: Dialogue Across Borders.

Netradiční projekt se zaměřuje na současnou módní tvorbu ve vztahu ke kulturní tradici a národní identitě České republiky, Arménie, Dánska, Německa , Rumunsko, Velká Británie...

Výstava bude pro veřejnost otevřena od 2. 10. 2012 do 7. 10. 2012.

Upozorňujeme, že pro všechny zájemce o oblast módního designu je připraven workshop na téma vliv tradice na současný módní design.

Další je výstava v Českém centru Praha. (Zajímavá přehlídka plakátové tvorby vznikla ve spolupráci s Univerzitou J.E. Purkyně a rovněž se koná v rámci Designbloku 2012):

AD HOC!

Novou výstavu současného finského plakátu zhlédnou návštěvníci Českého centra Praha v Rytířské ulici od 4. 10. 2012.

Vernisáž se uskuteční 3. 10. 2012 v 18 hodin v Českém centru Praha v Rytířské ulici. Význam dokládá rovněž záštita J.E. Päivi Hiltunen-Toivio, velvyslankyně Finské republiky.

(tz)

Slovo ke dni

  • Pétangue v našem městě

    Žiji sice v malém, ale pěkném městečku v malebném na okraji křivoklátských lesů, rodišti svatého Václava. Když člověk sem přijíždí, dostane se mu informace, že máme v Evropské unii družební partnery, jednoho v Německu a druhého ve Francii. Zřejmě proto se radnice rozhodla vybudovat za domovem důchodců hřiště pro pétangue. Chodím denně okolo, ale ještě jsem nikdy neviděl nikoho, kdo by si tam hrál, ať dospělý nebo dítě. Asi u nás chybí ta pravá cílová skupina. Podobně to bylo v socializmu. Mezi disciplínami ve Sportce se objevily gorodky. Nikdo nevěděl, co to je, natož aby znal pravidla, tím méně, aby potkal člověka, který se jim věnuje. Možná je hráli sovětští lidé, když je krutá zima odřízla od povinností a jiné zábavy. Pétangue a gorodky mají společný ideový základ. Proto mám dojem, že se sice v našem životě hodně změnilo, některé...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Říjen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Sto let pro ochranu nejlepších nápadů 15. říjen 2019

Sté výročí zřízení tehdejšího Patentního úřadu v Praze je příležitostí připomenout si nejen významná, ale i obtížná období oboru průmyslové vlastnictví i činnosti Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV).

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE