INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Šéfové

Radovan Toman
4. červenec 2024

Novým generálním ředitelem opavské farmaceutické společnosti Teva Czech Industries se 1. července stal Radovan Toman. Do Opavy se vrací po čtyřech letech zahraničního působení a přináší s sebou bohaté zkušenosti a nové vize pro další rozvoj závodu.

Vienna
12. červen 2024

Dne 24. května 2024 se ve Wiener Stadthalle konala 33. řádná valná hromada společnosti VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG).

Martina Blahová 1
10. červen 2024

Vrcholové vedení cestovní kanceláře Travel Family posílila Martina Blahová, dlouholetá generální ředitelka Holdingu STUDENT AGENCY a RegioJet a zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu a dopravy.

Zleva Stefan Hoppe Heiko Koch
2. říjen 2023

Novým generálním ředitelem společnosti Kaufland Česká republika se od 1. října 2023 stane zkušený německý manažer Heiko Koch. Nahradí Stefana Hoppeho, který po čtyřech letech úspěšného působení v České republice přechází do představenstva společnosti Kaufland International.

Lucie Urvalkova MANAZERKA ROKU 2022 web iprosperita - soutěž MANAŽER ROKU 2022
26. září 2023

Prestižní ocenění Manažerka roku 2022 získala Lucie Urválková, která zastává pozici CFO v UNIQA pojišťovně, a.s., sloužící více než třem milionům klientů v Česku a na Slovensku. Bronislav Převrátil, CEO firmy Chart Ferox a.s., která se specializuje na výrobu zařízení pro skladování zkapalněných plynů a vyniká v oblasti inovací, získal ocenění Manažer roku 2022. V průběhu slavnostního vyhlášení v Empire Hall ve Slovanském domě byla oceněna zejména jejich schopnost vedení a budoucího směřování, spojeného s inovacemi a touhou po neustálém zlepšování.

Tomas Chumchal novým obchodním ředitelem Master Card
6. září 2023

Obchodním ředitelem společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko byl k 1. září jmenován Tomáš Chumchal. Ve své funkci bude mít zodpovědnost za prodejní strategii a řízení obchodních týmů v obou zemích.

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3